O spoločnosti

Spoločnosť AplSoft, s.r.o. sa špecializuje na vývoj a dodávku podnikových informačných systémov a poskytovanie komplexných služieb vrátane poradenstva a školení v systémoch riadenia firiem s využitím ľudského potenciálu, ktorý má dlhoročné skúsenosti pri aplikácií ERP systémov.   

Naša spoločnosť vznikla v roku 2005 zlúčením firiem APPS a LDS, ktoré sú na trhu už od roku 1991 s ambíciou ponúknuť kvalitný informačný systém s pokrytím všetkých oblastí riadenia výrobnej a obchodnej firmy. S využitím mnohých doterajších skúsenosti pri vývoji a implementácií obdobných systémov spoločnosť vyvynula vysoko kvalitný a spoľahlivý informačný systém.

Pri vývoji bola použitá moderná technológia SQL prístupu k dátam, ako aj objektové programovanie. Bol navrhnutý tak, aby jeho funkcionalita zabezpečila zefektívnenie firemných procesov jeho užívateľom. Užívatelia ocenia spoľahlivosť, nenáročnosť, nízke prevádzkové náklady softwaru pokryvajúceho väčšinu podnikových procesov. Rozdelenie celého systému do jednotlivých samostatných modulov umožnuje užívateľovi si vybrať len to, čo naozaj potrebuje.

     
    
 
Ing. Ján Vrana
konateľ  spoločnosti 

Technológie

Využitie najnovších technológií od spoločnoctí Microsoft a SAP.

Riešenia

Odbyt
Nákup
Ekonomika
Výroba
Pokladne
CRM
Riadeni kvality

SPA software

spa-pack
Pomer cena/výkon
Jednoduchosť
Efektívnosť
Spoľahlivosť

 

 

 

 

Kontakt

+421 905 327 971
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Hviezdoslavova 308

Nižná 027 43

 

 

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.